Dom w Lipniaku

Koncepcja powstała w oparciu o jasne wytyczne inwestorów, którym zależało na maksymalnym wykorzystaniu widoku rozpościerającego się ze zbocza oraz przestrzennym, doświetlonym salonie.
Naszym zadaniem było stworzenie komfortowej przestrzeni dla małżeństwa z dwójką nastolatków oraz czworonogiem. Po naszej stronie był zarówno projekt budowlano architektoniczny, projekty techniczne, aranżacja wnętrz jak i projekt ogrodu we współpracy z pracownią architektury zieleni „Planea”.
Działka usytuowana jest na stromym zboczu, a plan miejscowy wyznaczał bardzo ciasne linie zabudowy. Musieliśmy poradzić sobie z niwelacją terenu oraz funkcjonalnym rozmieszczeniem stref  i pomieszczeń w domu. Nad powierzchnią terenu powstał wyjątkowy taras z basenem, umożliwiający domownikom zażywanie kąpieli w koronach drzew., a w kondygnacji podziemnej strefa rozrywki z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Do wykończenia elewacji wybraliśmy deski z modrzewia syberyjskiego, które w połączeniu z białym tynkiem oraz czarnymi panelami dają efekt stonowanej oraz architektury.

 

Galeria zdjęć w nowej aktualności

Skontaktuj się z nami

BIURO LUBLIN
ul. Krakowskie Przedmieście 53
e-mail: domy@kunkiewicz.eu

telefon: 663 804 500

Mapa dojazdu

Aktualności

Kilka słów o nas

Hej! Już od 10 lat projektujemy dla Was domy i wnętrza towarzysząc Wam w planowaniu, budowie oraz aranżacji.
Tworzymy zespół otwarty na pomysły Klienta, aktualne trendy i nietuzinkowe rozwiązania. W naszym portfolio znajdują się także biura, lokale usługowe i restauracje.

Zobacz
Realizacje

Ceglany dom – realizacja

Dom, który prezentujemy powstał w miejscu starego siedliska, po którym zachowały się budynki gospodarcze i domek letniskowy. Na miejscu zastaliśmy zabudowania z czerwonej cegły, drewnianą stodołę i piękne, okazałe drzewa, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej scenerii.

Zobacz

BIURO LUBLIN
ul. Krakowskie Przedmieście 53
e-mail: domy@kunkiewicz.eu