Kilka słów o nas

Już od 10 lat projektujemy dla Was domy i wnętrza towarzysząc Wam w planowaniu, budowie oraz aranżacji. Tworzymy zespół otwarty na pomysły Klienta, aktualne trendy i nietuzinkowe rozwiązania. Działamy głównie na terenie Warszawy i Lublina, lecz realizujemy zlecenia z całej Polski i zagranicy.

Projektujemy zarówno domy jak i  biura i lokale użytkowe. W swoim portfolio mamy także projekty wnętrz użyteczności publicznej oraz budynki biurowe. Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze oraz przetargowe, obejmujące wszystkie branże budowlane.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

BIURO LUBLIN
ul. Krakowskie Przedmieście 53
e-mail: domy@kunkiewicz.eu

telefon: 663 804 500

Mapa dojazdu

Realizacje

Ceglany dom – realizacja

Dom, który prezentujemy powstał w miejscu starego siedliska, po którym zachowały się budynki gospodarcze i domek letniskowy. Na miejscu zastaliśmy zabudowania z czerwonej cegły, drewnianą stodołę i piękne, okazałe drzewa, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej scenerii.

Zobacz
Nowa realizacja

Dom w Lipniaku

Koncepcja tego domu powstała w oparciu o jasne wytyczne inwestorów, którym zależało na maksymalnym wykorzystaniu widoku rozpościerającego się ze zbocza oraz przestrzennym, doświetlonym salonie.
Naszym zadaniem było stworzenie komfortowej przestrzeni dla małżeństwa z dwójką nastolatków oraz czworonogiem.

Zobacz

BIURO LUBLIN
ul. Krakowskie Przedmieście 53
e-mail: domy@kunkiewicz.eu