Świętujemy otwarcie nowego biura firmy Britenet

Pierwszym skojarzeniem, na którym oparliśmy wstępną koncepcję było słowo „bright” wywodzące się z nazwy firmy „Britenet”. Tutaj nie mieliśmy wątpliwości co do efektu jaki chcemy uzyskać: doświetlone wnętrze, jasne podłogi, jasne drewno, bielona cegła, wysokie przeszklenia okien i ścianek działowych.
Najciekawsze dla nas, architektów w tym projekcie było poznanie od podszewki modelu pracy programistów oraz idei nowoczesnego biura, opartego nie tylko równowadze między pracą umysłową i odpoczynkiem, ale także hybrydowym trybie pracy. Czyli łączącym pracę w domu i w biurze.
Bazując na ciągłym dialogu z klientem wdrożyliśmy układ funkcjonalny dopasowany do potrzeb przyszłych pracowników. Zamiast korytarzy zaplanowaliśmy wspólne przestrzenie do przebywania i integracji. Nie zabrakło również ścianek z żywą zielenią, zaprojektowanych z myślą dobrym samopoczuciu użytkowników biura.
Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym zespołem grafików z Mocno Studio powstały autorskie wzory tapet oraz trzy oryginalne murale zaprojektowane i wykonane przez lubelskich artystów oraz pracowników Britenetu.
To co zdecydowanie jest niepowtarzalnym elementem projektu to imponujących rozmiarów, betonowa rzeźba, przedstawiająca wymyślonego wspólnie z grafikami superbohatera firmy. Briteman trzymany był w tajemnicy przed pracownikami przez cały czas realizacji projektu i dopiero na otwarciu większość z nich ujrzało go po raz pierwszy.

Skontaktuj się z nami

BIURO LUBLIN
ul. Krakowskie Przedmieście 53
e-mail: domy@kunkiewicz.eu

telefon: 663 804 500

Mapa dojazdu

Nowa realizacja

Dom w Lipniaku

Koncepcja tego domu powstała w oparciu o jasne wytyczne inwestorów, którym zależało na maksymalnym wykorzystaniu widoku rozpościerającego się ze zbocza oraz przestrzennym, doświetlonym salonie.
Naszym zadaniem było stworzenie komfortowej przestrzeni dla małżeństwa z dwójką nastolatków oraz czworonogiem.

Zobacz
Realizacje

Ceglany dom – realizacja

Dom, który prezentujemy powstał w miejscu starego siedliska, po którym zachowały się budynki gospodarcze i domek letniskowy. Na miejscu zastaliśmy zabudowania z czerwonej cegły, drewnianą stodołę i piękne, okazałe drzewa, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej scenerii.

Zobacz
Aktualności

Kilka słów o nas

Hej! Już od 10 lat projektujemy dla Was domy i wnętrza towarzysząc Wam w planowaniu, budowie oraz aranżacji.
Tworzymy zespół otwarty na pomysły Klienta, aktualne trendy i nietuzinkowe rozwiązania. W naszym portfolio znajdują się także biura, lokale usługowe i restauracje.

Zobacz

BIURO LUBLIN
ul. Krakowskie Przedmieście 53
e-mail: domy@kunkiewicz.eu